info [at] diara [dot] com

6 - 46839105 -021

شرکت طراحان فلز دانا تحت نام تجاری گروه صنعتی دیارا با برند دیارا

با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت

پنج شنبه, 30 -2665 ساعت 05:20

درباره ما

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 گروه صنعتی دیارا

شرکت طراحان فلز دانا تحت نام تجاری گروه صنعتی دیارا با برند دیارا با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت در زمینه شیت متال و ساخت و تولید مجموعه های صنعتی مختلف از جمله صنایع غذایی، ریلی، دفاعی، مخابراتی، حمل و نقل همچنین بهره مندی از بهترین ماشین آلات روز دنیا از قبیل برش لیزر  , CNC پرس پانچ , CNC پرس  برک  CNC و نیز انواع جوشهای  صنعتی نظیر آرگون، CO2 ، استاد ولدینگ و نقطه جوش و بهره مندی از کادری مجرب و متخصص در امور طراحی و اجرا با احساس نیاز صنعت آسانسور کشور اقدام به طراحی و ساخت درب تمام اتوماتیک آسانسور و کلیه متعلقات آن با کیفیتی جهانی و همگام با تکنولوژی روز دنیا نموده که دراین راستا موفق گردید برای اولین بار در ایران درایو کنترلی موتور براش لس جهت درب آسانسور را طراحی و تولید نماید.

 

 

 

 

همانطور که می دانید موتورهای براش لس باتوجه به راندمان بالا و استهلاک پایین و نیز گشتاور و توان بیشتر نسبت به موتورهای  معمولی از یک سو و مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر قابلیت برنامه ریزی متناسب با ترافیک کاری آسانسور و نیز نگهداری آسانتر و طول عمر بیشتر ، خرابی کمتر و نیز حجم کم موتور و نیاز به گیربکس کوچکتر باعث گردیده استفاده از این نسل موتورها در برندهای مطرح سازنده درب های آسانسور مانند سلکوم مورد استقبال قرارگیرد که همین امر باعث گردید که این شرکت نیز در تمامی محصولات تولیدی خود از این نوع موتورها استفاده نموده که با توجه به ساخت درایوکنترلی موتور فوق الذکر قابلیت کنترل و برنامه ریزی و تغییرات مورد نظر مشتری به هر نحوی قابل اجرا می باشد .

 

 


پس از تولید دربهای آسانسور گروه صنعتی دیارا بر آن است تا سایر اجزاء آسانسور مطابق با آخرین کنولوژی روز دنیا را نیز وارد سبد محصولات خود کند. از این محصولات می توان به موتور گرلس و تابلو فرمان و تجهیزات ایمنی دکوراتتیو آاسنسور نام برد. هدف نهایی این گروه در صنعت آسانسور ساخت پک کامل آسنسور با کیفیتی در خور مصرف کنندگان ایرانی و همچنین صادرات این محصولات به کشورهای منطقه می باشد.

 

 

 

 

 پیشنهاد فروش بی نظیر ما

 

 

طیف گسترده ای از محصولات ارائه شده است

قابلیت اطمینان بالا محصول

توسعه مشترک راه حل ها با مشتریان

مشاوره ، آموزش ، پشتیبانی آنلاین

 

 

 

با توجه به مطالب ذکرشده در بالا این شرکت مفتخر است که اعلام نماید با تلفیق سالها فعالیت در زمینه شیت متال و نیز به کار گیری نیروهای متخصص درزمینه الکترونیک موفق به تولید محصولی بابالاترین کیفیت و استاندارهای جهانی و قیمتی مناسب و نیز خدمات 24 ساعته و پشتیبانی و قابل رقابت با محصولات اروپایی گردد که با نام تجاری دیارا ارائه گردیده است. امیدواریم توانسته باشیم سهم کوچکی در ارتقا صنعت آسانسور در کشور عزیزمان داشته باشیم.

 

سیستم عامل ما

ما متعهد به اجرای با کیفیت و بی عیب و نقص هستیم

 

Q-System

روند پروژه

فرهنگ بهسازی

 

 

 

بهداشت و ایمنی و کیفیت محیط زیست

- مطابقت با کلیه الزامات قانونی و نظارتی
- توسعه بهترین افراد بر اساس شایستگی ، آگاهی و انگیزه
- بهبود رضایت مشتری و ذینفعان
- جلوگیری از بیماریها و جراحات در تاسیسات ما
- به حداقل رساندن تأثیرات سوverse بر محیط زیست ناشی از عملیات ما
- بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت ما
- به حداقل رساندن تأثیرات سو بر تداوم عملیاتی
- در حال توسعه بهترین رابطه تامین کننده

 

خواندن 12077 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 01 خرداد 1400 ساعت 14:19
محتوای بیشتر در این بخش: پک دیارا »

ارتباط با ما

   آدرس: تهران، شهر قدس، شهرک صنعتی زاگرس، سی متری زاگرس، پلاک 64

   تلفن: 6-46839105-021

   ایمیل: info@diara.ir