info [at] diara [dot] com

6 - 46839105 -021

پنج شنبه, 13 -2664 ساعت 08:12

برد سردرب سلکوم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برد سردرب سلکوم

 

کاتالوگ درب سلکوم ایتالیاقیمت برد سردرب آسانسور | قیمت برد درب آسانسور | پشتیبانی درب سلکوم | نحوه تنظیم درب سلکوم | تنظیمات درب سلکوم پلاس | راهنمای نصب درب سلکوم | نقشه سیم کشی درب سلکوم

 

مشاوره و خرید با کارشناسان گروه صنعتی دیارا: 02146839105 - 02146839106 - 09128508137

 

 

برد سردرب سلکوم

برد درب سلکوم محصول گروه صنعتی دیارا می باشد که فرمان دهنده درب های کابین آسانسور با مارک سلوم نیز می باشد و تمامی خدمات و تعمیرات تخصصی انواع برد سردرب سلکوم در مجموعه ما قابل انجام است.

 

قیمت برد سردرب آسانسور

برد سردرب سلکوم یکی از قطعات جانبی درب آسانسور میباشد که بر روی درب های کابین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مورد استفاده میباشد این وسیله وظیفه تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب مورد استفاده است و برد سردرب سلکوم در گروه صنعتی دیارا طراحی شده است.باید بدانید که این برد سردرب سلکوم قابلیت نصب بر روی برخی دیگر از برندهای درب آسانسور ساخته شده در کشور را دارا میباشد و گروه صنعتی دیارا این محصول را با قیمت مناسب به سراسر کشور کرده است برای دانستن قیمت برد سردرب سلکوم با کارشناسان متخصص ما تماس حاصل فرمایید.


برد سردرب آسانسور

برد سردرب سلکوم  از قطعات جانبی درب های آسانسور میباشد که در مرحله ساخت درب در کارخانه ، بر روی درب های کابین نیمه اتوماتیک و اتوماتیک گذاشته می شود بر روی برد سردرب سلکوم گروه صنعتی دیارا کلیدهایی فراهم آمده است که می توان به واسطه آنها فرمان هایی در خصوص سرعت درب ها به آن فرمان داد.


تنظیمات پیش فرض برد سردرب سلکوم

برای برگرداندن برد سردرب سلکوم به حالت تنظیمات اولیه ابتدا نیاز است:
- درایو را خاموش نموده و برد سردرب سلکوم را روشن کنید.
- پس از دو ثانیه از شنیدن صدای بوق کلید را رها نمایید.برد به حالت تنظیمات پیش فرض برمی گردد.به این نکته توجه نمایید که برد سردرب سلکوم گروه صنعتی دیارا جزء شناخته شده ترین برندهای تولیدی درب اتوماتیک آسانسور در کشور شناخته می شود.که از کیفیت بالایی برخوردار است. برد سردرب سلکوم مطابق با این درب طراحی شده است.

 


تنظیمات سرعت برد سردرب سلکوم چگونه انجام می گیرد

در هر مرحله از حرکت درب با فشار دادن کلید speed به سمت مثبت یا منفی می توان نسبت به کم یا زیاد نمودن سرعت درب اقدام نمود.سیستم برد درب بر روی درب کابین نصب می شود. تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب ها توسط این سیستم انجام می گیرد. شما می توانید قیمت برد سردرب سلکوم گروه صنعتی دیارا را از با مشاوره با متخصصان ما استعلام بگیرید.

عملکرد صحیح برد سردرب سلکوم را چگونه تست نماییم

درایو را بایستی در حالت اوتو قرار داده ، سیم های فرمان را از ترمینال 9 و 10 باز کرده ، به وسیله یک سیم این 2 ترمینال را به هم پل نمایید.با گذاشتن پل در بسته می شود.و با برداشتن پل درب باز می شود.
 برد سردرب سلکوم گروه صنعتی دیارا مطابق با درب کابین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی شده است و به عنوان یکی از قطعات جانبی درب محسوب می گردد.

 

نکاتی درباره برد سردرب سلکوم

- کلید OFF/ON برای روشن یا خاموش کردن برد مورد استفاده قرار می گیرد.
- برد سردرب سلکوم دارای یک فیوز نیز هست.
- یک کلید سه حالته OPEN، CLOSE و AUTOMAT بر روی برد سر درب تعبیه شده است.که در حالت CLOSE درب بسته میشودو در حالت OPEN درب باز شده ودر حالت AUTOMAT درب مستقیما از تابلو فرمان دستور می پذیرد.
- یک کلید با نام KP بر روی برد تعبیه شده است که حساسیت درب هنگام بسته شدن را عهده دار میباشد.
- با کلید SPEED سرعت باز و بسته شدن درب تنظیم می شود.

 

 

 

تنظیم درایو برد سردرب سلکوم


برد سردرب سلکوم ،درب کابین سلکوم هایدرا پلاس “Hydra PLUS” یکی از درب های زیر مجموعه شرکت ویتور آلمان از برند شناخته شده SELECOM میباشد در سیستم این دربها تعدادی ترمینال روی برد درایو موتور سر درب وجود دارد که در زیر به نحوه سیم کشی و تشریح این ترمینالها پرداخته میشود.
 
برد سردرب سلکوم(ویتور)


در برد سردرب سلکوم توضیحات اتصالات :
X1 (پایین برد)- ورودی ها
X2 (سمت راست پایین برد)- خروجی ها
X3 (سمت چپ برد)- سیم پیچ ثانویه ترانسفورماتور
X4 (وسط برد)- موتور
X5 (سمت چپ برد)- منبع باتری
X8 (سمت چپ پایین برد)- رابط rs485 برای WPt (ابزار برنامه نویسی Wittur)
X10 (وسط برد)- انکدر موتور
X12 (پایین برد)- ترمینال ورودی آهنربای مرجع انتهای درب می باشد
X15 (پایین برد)- گیرنده فتوسل پرده ای (پرده نوری)
X16 (پایین برد)- فرستنده فتوسل پرده ای (پرده نوری)
X40 (وسط برد)- دکمه های تست درایو
X60 (سمت راست برد)- افزونه

 

خواندن 16342 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 دی 1401 ساعت 08:51

ارتباط با ما

   آدرس: تهران، شهر قدس، شهرک صنعتی زاگرس، سی متری زاگرس، پلاک 64

   تلفن: 6-46839105-021

   ایمیل: info@diara.ir